AGROTURYSTYKA
JAZDY KONNE
MASAŻE Z REHABILITACJĄ
NOCLEGI
O nas

Zapraszamy do siebie

Rancho położone w maleńkiej wsi otoczonej lasami, przy rzece Czarnej, obfitującej w ryby. Do dyspozycji gości są samodzielne domki z aneksem kuchennym, łazienką, wi-fi, oraz centralnym ogrzewaniem . Dla mniej wymagających - spanie na sianie przy stajni. Rozlegle podwórze zajmują m.in. plac zabaw,duża trampolina,ogrodzona piaskownica altana, miejsca na ogniska i grille.Świetlica z w pełni wyposażoną kuchnią. U nas mile widziane są rodziny ze zwierzakami (psy, koty, konie oraz inne).

W okolicy znajdują się wyjątkowe miejsca przyrodnicze, historyczne, architektoniczne. Zachęcamy do odwidzenia pobliskich rezerwatów przyrody np. Gagaty Sołtykowskie, skałki Piekiełko Niekłańskie, Dolina Krasnej. Warto także odwiedzić miejsca historyczne głównie z okresu II wojny światowej (Cichociemni, Hubalczycy). Otacza nas ciekawa architektura przemysłowa (przedwojenne młyny, huty, kuźnie). Nasze gospodarstwo znajduje się w pobliżu Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze - jest to uzdrowisko o bogatej historii rozpoczętej w 1892 roku. Obecnie znajduje się przy nim również kryta pływalnia.

W naszej ofercie znajdują się jazdy konne o różnym poziomie na ujeżdżalni i w terenie, wycieczki i rajdy konne, weekendy jeździeckie (jazda konna w stylu klasycznym lub western, wyżywienie, nocleg i rozrywki), organizacja imprez okolicznościowych(ognisko, grill, kulig, itp.). Posiadamy własny gabinet masażu. Chętnie gościmy w gospodarstwie artystów na plenery malarskie, fotograficzne itp. Turyści piesi oraz rowerowi mają możliwość korzystania z bardzo dobrze oznakowanych tras. Amatorów wędkowania czeka pobliska rzeka i stawy obfitujące w ryby. Zimą amatorzy narciarstwa biegowego mogą korzystać z pięknych leśnych tras. Gwarantujemy udany aktywny wypoczynek w malowniczej okolicy oraz dobrą zabawę. Zapraszamy do nas!